Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

MIST agency uvádí: Omnia (NL)

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

10. 12. 20:00

KONCERT JE BEZNADĚJNĚ VYPRODÁN!  

Hurá, hurá, hurá a dalších tisícero hurá. Důvod, proč jásáme, je poměrně jasný. OMNIA poprvé za svou dvacetiletou existenci vstoupí do ČR. A ne, aby projížděla na další koncert, ale aby se tu zastavila a poctila nás svým vystoupením. Neskutečný a byla to práce, ale… v sobotu 10. 12. 2016 v klubu MeetFactory opravdu vystoupí!

Zařadit OMNII je dost oříšek. Jak sami napsali: „Jsme alternativa, alternativní scény“. A abychom řekli pravdu, to se nám líbí. Alternativa, která se za svojí dvacetiletou existencí dostala do podvědomí milionů posluchačů, a vybudovala si svým přístupem velkou úctu u fanoušků, kterou rádi opětují. Nebojí se říct, co jim vadí. 
V textech opěvují přírodu, odsuzují nadnárodní společnosti, které vykořisťují ty slabší, a projevují lásku k fauně floře a pohanství. Letos jim dokonce vychází prý jejich už šestnácté album. Abychom řekli pravdu, nějak nám ten počet nesedí, možná do toho počítají i vydané live nahrávky a kompilace. Ale co, to nás už netrápí. Spíše nás zajímá, novinka PRAYER, kde při natáčení udělali obrovský krok. A to, že si produkovali vše sami, žádná vydavatelská společnost, žádné velké mediální kampaně, vše takřka DIY (do it yourself). 

Očekávejte dvouhodinový set, který bude přímo od srdce, od srdce nadšenců, od srdce přírody.
Pulsující bubnování, pohanské rytmy, elegantní melodie a vokální harmonie s inspirací k přírodě. 

Po koncertě čekejte ještě malé překvapení v podobě autogramiády a možnosti vyfotit se přímo s kapelou. 

Feel the spirit move you!
 

Koncert pořádá Midgard Storms Agency, s dalšími otázkami ohledně koncertu a prodeje vstupenek se prosím obracejte na organizátora koncertu, e-mail: midgard.storms.agency@gmail.com.