Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Namasenda + Juba + Coals

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory
Partneři
Namasenda + Juba + Coals

26. 11. 20:00

Guns loaded, euphoric, unstoppable. Na debutovém mixtapu Unlimited Ammo stockholmské Namasendy se podílela řada spolupracovníků včetně La Zowi, Hannah Diamond, Mowalola, Oklou a Joey Labeija, producent Dylan Brady ze 100 Gecs a hlava labelu PC Music A. G. Cook. Namasenda si vybudovala jméno v posledních letech v online undergroundu díky EP hot_babe_93 a kultovnímu hitu Donuts a stala klíčovým jménem hyperpopové exploze posledních let. Po boku žánrotvorných producentů, jako jsou A. G. Cook a Dylan Brady (100 Gecs), vdechuje Namasenda scéně nový život, přičemž do ní vtahuje odkazy na hip hop, trap a euforický hardcore. Letos na podzim se Namasenda vydá na první headline turné po Evropě a Velké Británii, včetně zastávky v MeetFactory.

Hosté:
Juba
Prvním z hostů večera bude Juba! Znát ji můžete z kolektivu Boko Boko nebo berlínského Cashmere Radia, kde v rámci své série Afroelectronik pravidelně prozkoumává současnou klubovou hudbu z Afriky a africké diaspory.

Coals
Druhým hostem večera je dream–pop duo Coals, jedna z klíčových kapel polské alternativní scény posledních let. Art–pop, trapové i cloud rapové referenece, hypnotické vokály a post–internetová estetika. Krom Pohody si už zahráli taky na Primaveře nebo Icelandic Airwaves, za sebou mají i live session na proslulém KEXP. „Pokud existuje xanaxový rap, Docusoap by mohl být xanaxovým popem,“ říká o jejich poslední desce Radio Wave.

Vstupenky:
350 KČ na www.meetfactory.cz 
350 KČ (+ případné poplatky) v jiných předprodejích
420 KČ na místě 

 

Předprodeje:
GoOut a www.meetfactory.cz.

Pořádá MeetFactory, o. p. s.

Vystoupení Juby je součástí projektu Synapse Again, který je finančně podpořen grantem Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Fondů EHP.​