Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Obscure: FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS| Vyprodáno / Sold Out

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

5. 12. 19:00

Stylotvůrní a jedineční FEAR FACTORY se v nové sestavě konečně vrací do Evropy a berou s sebou BUTCHER BABIES a IGNEA!

Ať FEAR FACTORY udělají cokoli, budou čelit především otázce, jak se tato esenciální kapela popasovala s výměnou svého klíčového člena a zpěváka Burtona C. Bella, což na metalové scéně byla jedna z nejdiskutovanějších událostí posledních let. Fanoušci ale odpověď z youtubových live videí a několika přezpívaných singlů novým hlasem už znají. Skvěle! Milo Silvestro, novic u mikrofonu z italského Říma, je totiž alegoricky řečeno doslova kapelní 'New Messiah' a znovuzrozením ikonického hlasu C. Bella. Je tak definitivně jasno, že z pásu továrny na strach vyjede další soubor industriálních součástek plných moderního extrému, který k životu přivádí soundtrack dystopické postapo budoucnosti, kde vládnou ocelová kola, která svůj chromový odlesk zrcadlí do očí posledních zbytků vyděšeného lidského pokolení v otroctví. Spolu s Fear Factory přijedou BUTCHER BABIES a IGNEA.

BUTCHER BABIES se se svou cílevědomostí a nadupaným koncertním vystupováním po celém světě stávají ikonami. V divácích totiž jejich výbušná energie a hypnotická přítomnost dvou hlasů divokých frontmanek Heidi Shepherd a Carly Harvey, které ze sebe na podiu vždy vydají vše, vyvolává touhu po další porci hutné groove moderny, kde proti sobě staví brutální, agresivní riffy a melodie. Nové album vyjde v červenci! Sestavu doplňují ukrajinští IGNEA, kteří mísí heavy riffy, breakdowny i blastbeaty se symfonickými, elektronickými a folkovými prvky. Progresivní přístup na jejich právě vydané třetí desce u Napalm Records doprovází melodie, groovy a místy doslova soundtrackový zvuk.

Harmonogram:
18:00 doors
19:00 Ghosts of Atlantis
19:50 Ignea
20:45 Butcher Babies
21:50 Fear Factory

Koncert je vyprodaný, vstupenky nebudou v prodeji ani na místě.

Pořádá Obscure. V případě dotazů se obracejte pořadatele Filipa Prchala, filip@obscure.cz nebo hledejte informace na www.obscure.cz