Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Obscure: Fit For An Autopsy, Sylosis, Darkest Hour, Heriot

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

12. 12. 20:00

— text pořadatele​ —

FIT FOR AN AUTOPSY, parta okolo kytaristy a producenta Willa Putneye, se s každým dalším hudebním počinem posouvá nad svou předešlou hranici, čímž ve svém žánru přerostla většinu kapel. Zatím poslední počinem je album „Oh What the Future Holds“ z r. 2021, které je často považováno za to nejlepší, co FFAA dosud udělali. Jako by si většina z nás už tak nebyla vědoma, co všechno je v dnešním světě špatně, je tahle deska brutálním probuzením, které má inspirovat ke změně a popohnat k osobní zodpovědnosti.

FIT FOR AN AUTOPSY jsou jistě metalisté, ale vyrostli na hardcore-scéně. Přijali tak osobní zodpovědnost a do svých textů oddaně vkládají poselství, jež doprovází hutně opojné písně, které skvěle kombinují excesivní, silou poháněný death metal s atmosférickým groovem, který může připomenout Gojiru nebo Lamb of God, čímž výstižně reflektují temný stav současného dění. Jejich šestá studiovka "Oh What The Future Holds" je toho důkazem - neztrácí čas fantazií ani klišovitým gore a říká, lidstvo je smutný cirkus.

Britští metaloví průkopníci SYLOSIS jsou zpět se svým šestým řadovým albem "A Sign Of Things To Come". Jsou známí svým prudce sofistikovaným a moderním, přesto nekompromisním metalem s širokým hudebním záběrem. Album, které vede kytarista a zpěvák Josh Middleton, zachycuje silný a energizující pocit, jako když se poprvé zapojíte do zesilovače. Album, na němž se projevují vlivy klasických desek, jako je "Far Beyond Driven" od Pantery nebo "Black Album" od Metallicy, kombinuje hymnické prvky s drtivými riffy. Album, které produkoval Scott Atkins, představuje SYLOSIS na tvůrčím vrcholu a zamýšlí se nad stavem světa.

DARKEST HOUR na scéně se svými 10 alby už něco znamenají. Kapela koncertně zkušená ze všech světadílů, z malých i velkých pódií, kapela, co v polovině 90. let stála - třeba spolu s Lamb of God - u obrody amerického metalu. Nyní dovezou svou poslední desku "Perpetual | Terminal". Večer otevřou mladí talentovaní HERIOT z Velké Británie, kteří za svou zatím krátkou kariéru zvládli předskakovat Architects, Lamb Of God nebo Thy Art Is Murder.


Vstupenky:
650 Kč předprodej na webu pořadatele
 

Pořádá Obscure Promotion, v případě dotazů se obracejte na filip@obscure.cz