Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Obscure: VOLA

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

13. 11. 20:00

— text pořadatele​ —

VOLA oznamují tour "Friend of a Phantom Europe Tour 2024", na kterém se zastaví i v Praze. Tento dánsko-švédský kvartet je známý svým inovativním přístupem k progresivnímu metalu a svou charakteristickou směsicí intenzivní rytmické komplexnosti a lyrických příběhů.

V průběhu let se v diskografii skupiny VOLA objevila odvážná fúze stylů. Jejich debut "Inmazes" představil zvuk s ambientními texturami a těžkými riffy, který se v následujících nahrávkách jako "Applause of a Distant Crowd" vyvinul do složitějších hudebních krajin. Tato alba si vysloužila uznání kritiků a posílila jejich pověst na metalové scéně a přilákala oddané příznivce díky jedinečné směsi elektronických prvků a hlubokých hudebních příběhů. V roce 2020 vydali album "Witness", které dále prohloubilo jejich zkoumání temných témat a složitých rytmů.

S příchodem roku 2023 VOLA oznámila začátek nové kapitoly své hudební cesty vydáním sugestivního singlu "Paper Wolf", který ukazuje jejich schopnost neustále se vyvíjet a nově definovat svůj zvuk. Toto pokračující zkoumání se noří do přízračné přítomnosti víry a přesvědčení, které utvářejí osobní i kolektivní existenci. Turné "Friend of a Phantom" představuje klíčový bod v jejich kariéře a ztělesňuje tento umělecký vývoj a hlubokou, introspektivní cestu, na kterou zvou své posluchače.
 

Vstupenky:
650 Kč na webu pořadatele, v síti GoOut a Ticketmaster
690 Kč na místě


Pořádá Obscure Promotion, v případě dotazů se obracejte na filip@obscure.cz.