Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

OPETH (SWE)

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

25. 2. 19:00

Dlouhé roky čekání končí. Jedna z nejinspirativnějších kapel současné hudební scény, švédská pětice OPETH, vystoupí v rámci svého evropského turné k nové desce „Heritage“ také v Česku a na Slovensku. Koncerty se uskuteční 25.2. v Praze v klubu MeetFactory, o den později se Švédové představí v bratislavském klubu MMC.

Mikael Akerfeldt, frontman a duše celé kapely, vyjadřuje dlouhodobě svůj obdiv k hudebním formacím, které se nebojí své posluchače šokovat častou změnou hudebních směrů. Není proto divu, že přesně tímto typem kapely je i jeho domovská formace OPETH, se kterou již přes dvacet let uhranuje širokou hudební veřejnost.
Původní deathmetalové kořeny hned záhy zjemnilo zalíbení Akerfeldta v progresivní a psychedelické hudbě a současní OPETH jsou již natolik otevřeným tělesem, že pro něj snad už neexistují žádné hudební hranice. Také díky tomu, že podstata jejich tvorby pro ně byla vždy důležitější, než komerční úspěchy, jsou OPETH pro řadu svých skalních fanoušků naprostou modlou. Oddanost těchto věrných posluchačů naopak zpětně poskytuje kapele příjemnou volnost při dalším hudebním experimentování.

Předprodej Ticketportal.
www.opeth.com
www.majestic.sk
www.obscure.cz