Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

PEPE MOVIE

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

15. 11. 20:00

Pepe movie

 
O videu- Nápad a myšlenka se zrodila v mé hlavě při polehávání v nemocnici po nepříjemném úrazu který se mi stal na konci sezony. Celé video je rozdělené do několika sekcí v těch se podíváte například do Chile, Ameriky, ale i k nám do špindlu. Není to ryze profilové video. Záběry tam mají jezdci co dodali materiál nebo prostě ti co se přichomejtli do záběru.Nejvíce parádního matroše dodal Přemek Vida který projel už snad celý svět s mladejma klukama jako je Martin Mikiska, Petr Horák a Porkert twins.Natočil i pár pěkných záběrů Honzíkovi Nečasů a Klaudii Medlové. Dalším kameramanem který dodal materiál je můj rakouský kamarád Elmar Strotman. Ten zdokumentoval freeridový výlet mého LTB teamu do Rakouského Albergu zde si pojezdim s Chrisem Shnabelem, otcem firmy ltb Lukášem Schroedrem a Martinem Holubem. Dlouho jsem se rozmýšlel jestli do videa dát shredáky,ale nebylo by to bez nich ono přeci jen u nás tím žije většina české snb populace. Záběry z tohoto soudku dodal David Kolář alias kometa člověk který nepustí kameru z ruky a jako jeden z mála dělá pravidelně výdejka z míseček nebo jiných míst.Tady se objeví jména jako Štepán rokos, Kolda, Šmola, Roman Dlauhý, Čonkstar, Shimonkey a hafo dalších. Značnou část záběrů jak svých tak i z archívu porno produkce dodal Jirka Mališ aka Palmička.Ten má na starosti i celý střih videa a i v těchto chvílích ještě ladí detaily.

Na závěr bych chtěl jen dodat že celý projekt je amatérsky dáván dohromady ze záběrů od kamarádů jen s menší finanční pomocí na střih. Kameramani a jezdci si výlety hradily sami ze své kapsy nebo za přispění svých sponzorů. Doufám že se bude líbit všem co se přijdou podívat na premiéru, ale i těm co si ho později stáhnou třeba na freeride.cz.

Premiéra Pepe movie proběhne 15.listopadu ve 20:00h v Meeatfactory . Původní myšlenka byla udělat párty bez vstupu ale vzhledem k nákladům a málo sponzorských peněz musí být vstupné proto doufám že to neodradí například študáky co těch peněz tolik nemají. Pro ty a všechny ostatní je možnost koupit si vstup v předprodeji  na slevovém portálu DOBRETY.CZ za 49,-kč na místě vás pak vstup vijde na 89,-kč . V průbehu večera si budete moci prohlédnout miny výstavu fotek od Přemka Vidy a Pankera. Za klubem bude připravená miny street show na wallridové stěně navezem sníh a uvidíme co vymyslíme. V průběhu akce lidi pobaví přehlídka z dílny Salebra. A na závěr akce po zhlédnutí videa rozdáme ceny od sponzorů věnované do tomboly kterou každý dostane ke vstupu když někdo bude chtít znásobit svojí šanci a vyhrát například můj snb promodel od LTB snowboards může si přikoupit lístků kolik chce jeden za 30,-kč. Doufám že se nás tam sejde co nejvíc vím že premiér je mnoho ale tahle je přeci jen něčím jiná je tak trochu naše Česká. Těšim se na všechny Pepe