Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Pragokoncert: Imminence

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

27. 10. 20:00

(— text pořadatele:)

Průkopnická alternativní metalcorová parta z jižního pobřeží Švédska, Imminence, se v posledních letech rázně prosazuje v hudební sféře. Navzdory všem očekáváním vytvořila tato pětice pestrou zvukovou tapisérii, která překračuje hranice jejich žánru. Imminence, v jehož čele stojí zpěvák a houslista Eddie Berg, dále kytaristi Harald Barrett a Alex Arnoldsson, bubeník Peter Hanström a baskytarista Christian Höijer, jsou připraveni uvolnit své hudební dílo a připravované album s názvem „The Black“. Připravte se, zhluboka se nadechněte, protože Imminence nás chystá na velký skok do hlubin „The Black“. Slibuje jedinečnou hudební odyseu, která se vymyká konvencím a vyzívá vás, abyste se s nimi vydali na vzestup nového žánru.

U toho byste rozhodně neměli chybět, proto si poznačte do svých diářů datum 27.října a přijďte se přesvědčit o kvalitách této party do pražského MeetFactory. Imminence loni začala novou kapitolu a od června 2023 již vyšlo 5 singlů. Nové skladby Come Hell or High Water, Desolation, Heaven Shall Burn, Death by a Thousand Cuts a Continuum rychle získaly miliony streamů, celosvětovou pozornost i obrovský nárůst sledovanosti na sociálních sítích. Nejnovější skladby Imminence jsou důkazem jejich vývoje a jsou právem označovány jako jejich nejinovativnější a nejprogresivnější díla dosud. Kapela se vydala do temnější a více orchestrální sféry a pokračuje v redefinování hranic moderní alternativní scény.

Imminence nedávno absolvovali na své úplně první turné po Severní Americe a odezva byla více než mimořádná. Za pouhých 48 hodin bylo celé turné vyprodáno a některá místa dokonce dvakrát. Tento ohromující úspěch upevnil postavení Imminence na mezinárodní hudební scéně. S "The Black Tour" se Imminence vrací na pódia a chystají se nastoupit na trůn jako nová síla v rámci moderní alternativní hudby. Tentokrát budou obrážet evropská města a jednu zastávku budou mít i u nás, 27.10.2024 v MeetFactory v Praze! Tak si to nenechte ujít.

​​Vstupenky:
690 Kč v předprodeji na webu pořadatele a v sítích ​Ticketportal a Ticketstream