Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Pragokoncert uvádí: Axel Rudi Pell (DE) | NOVÝ TERMÍN

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

14. 9. 20:00

Famózní německý kytarista AXEL RUDI PELL přesouvá své plánované turné až na podzim roku 2022!

Nečekaná a zákeřná celosvětová pandemie coronaviru, která zastavila život na jaře a mimořádně silně poznamenala letní festivalovou sezónu, zamotává už i podzimní koncertní plány! Dalším přesunutým turné je „Sign Of The Times Tour“ neúnavného sympaťáka AXEL RUDI PELLa a jeho kapely. AXEL RUDI PELL naplánoval na letošní říjen hned dva koncerty v ČR, kde měl představit své zbrusu nové album „Sign Of The Times“. (17. 9. ve Zlíně a 14. 9. v Praze). Budeme si však muset na jeho dokonalé, přesné a pohodové koncerty rok počkat! Nové termíny jsou dány, napište si tedy nová data koncertů AXEL RUDI PELL u nás!

Jak ukazuje jednoduchá statistika, AXEL RUDI PELL je žijící metalovou legendou! Celosvětově má prodáno více než 1,7 miliónů alb, 2,6 milionů streamů, to vše pro 10 nejlepších předchůdců desky „Knights Call“ (2018). Nyní přichází AXEL RUDI PELL se svým novým, již 18. studiovým albem „Sign Of The Times“, které vyšlo 24. dubna 2020! AXEL RUDI PELL se v heavy-metalové komunitě těší stále většímu respektu a uznání a nová, po všech směrech zajímavá deska je tím nejlepším dárkem k jeho letos dovršeným 60tinám!  Neexistuje lepší způsob oslavy než žít, naplno, s úsměvem, v klidu, ve zdraví a v pohodě!  Oslavme s ním toto jeho významné jubileum příští rok na podzim! Bude to pecka!

Novinkou je potvrzení speciálního hosta, německé hard-rockové bandy MAD MAX, která vydává letos v srpnu nové album „Stormchild Rising“! MAD MAX jsou hudebně jednoznačně zaměřeni už téměř 40 let! Jejich melodický hard rock, poháněný silnými kytarovými riffy, chytlavými vokály a dokonale rytmickou sekcí nikdy neztratil svou osobitost a poctivost. Nejinak je tomu i na nejnovější desce „Stormchild Rising“, kde se kapela pevně drží právě tohoto hudebního směru, který navzdory všem trendům nikdy neztratil na poli heavy-metalu svůj význam. Kapela to komentuje: "Na našem posledním turné jsme se každý večer bavili s fanoušky z mnoha různých zemí a zjistili jsme, že oni nechtějí, abychom jakkoli experimentovali, chtějí slyšet přesně takové písničky, kterými se MAD MAX proslavili již v roce 1981“.

 

Vstupenky:

Již zakoupené vstupenky na koncerty AXEL RUDI PELL zůstávají v platnosti i na nové termíny!

Vstupenky můžete nadále objednávat zde a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketstream a TicketMaster.

Koncert pořádá Pragokoncert, v případě dotazů se obracejte na pořadatele Tomáše Barana, baran@pragokoncert.com