Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Pragokoncert uvádí: Deathstars (SWE)| Zrušeno

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

28. 3. 20:00

Koncert byl zrušen. Vyjádření pořadatele:

Švédský industriální kult DEATHSTARS s velkou lítostí oznamuje, že musí zrušit svá evropská data, která byla naplánována na leden/březen 2023. 28. března měli vystoupit v PRAZE, MeetFactory. Bohužel se tedy i tato dlouho očekávaná show RUŠÍ! Všechny zakoupené vstupenky můžete ode dneška vracet v místě jejich zakoupení, nejpozději však do konce roku 2022!

Vyjádření kapely: "Kvůli rozporuplným harmonogramům jsme nuceni zrušit evropská turné v lednu až březnu 2023. Důvodem je opožděné vydání alba, způsobené už dřívějším zpožděním v produkci alba. Turné bylo původně rezervováno na rok 2020, ale kvůli pandemii bylo znovu odloženo. Nyní se konečně blížíme k začátku naší nové kapitoly, ale to staré bohužel úplně nesedí s novým. Hluboce se omlouváme za nepříjemnosti, které tímto způsobujeme. Všechny vstupenky budou vráceny. Vrátíme se na evropský kontinent, jakmile vydáme nové album a budeme vám moci představit tu úplně nejlepší show DEATHSTARS. Chceme vám dát zkrátka to nejlepší a v tuto chvíli to není možné. Všichni jsme čekali tak dlouho a teď není čas na kompromisy. Zasloužíte si jen to nejlepší! Prosím mějte s námi strpení. Brzy se vrátíme s dalšími novinkami. Milujeme vás všechny!" – DEATHSTARS

​Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na některých z dalších koncertů Pragokoncertu, v plánu je jich opravdu požehnaně! Sledujte téměř každý den čerstvé zprávy na www.mastersofrock.cz či www.pragokoncert.com.

FB Event

Vstupenky:
na www.mastersofrock.cz a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketstream a TicketMaster.

Pořádá Pragokoncert, v případě dotazů se obracejte na pořadatele na info@pragokoncert.com