Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Pragokoncert uvádí: Hämatom, Equilibrium, The O’Reillys and the Paddyhats| Zrušeno

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

11. 11. 20:00

Koncert byl zrušen ze strany kapely. Všichni držitelé vstupenek budou automaticky refundováni. 

Vyjádření kapely: „Vážení šílenci, s lítostí vám oznamujeme, že musíme zrušit naše LIEBE & HASS- show ve Francii, České republice, Polsku a Maďarsku. Hlavním důvodem je, že náš zpěvák NORD je velmi nemocný. Trpí masivními bolestmi uší, které také způsobily velmi vážnou operaci, po které se velmi pomalu se zotavuje. Doufáme, že brzy přIvezeme cirkus HÄMATOM do vaší země. Uvidíme se někdy příště! Váš Hämatom!“


Znáte HÄMATOM? Tato německá metalová kapela vznikla už v roce 2004. Jejich hudební umění je silně provázáno na vizuální dojem z každé show, a tak se jednotliví členové pojmenovali po čtyřech hlavních světových stranách a schovali se pod masky. Ve své tvorbě řeší společenská, náboženská a sociální témata. V ČR se tato německá banda představila v roce 2018 jako speciální host kapely DYMYTRY a fanoušci si ji natolik oblíbili, že se u nás objevila potom ještě několikrát a jejich fanouškovská základna se tak hezky rozrostla. A tak nejen jim jistě udělá radost, že se kapela v rámci svého konečně naplánovaného tour k nové desce „Die Liebe ist Tot“ (prosinec, 2021) „LIEBE & HASS - European Tour“ objeví také v ČR! 

Toto turné bude koncipováno jako jejich poděkování za podporu během těch těžkých, posledních dvou let. Bude to jejich dosud největší a nejdelší turné, jaké kdy odehráli! Bude to žhavé, hlasité a upocené. Čistočistý rock'n'roll! K totálnímu nářezu toho jedinečného metalového večera svou nemalou účastí přispějí i speciální hosté turné. Německá symphonic-folk-metalová banda EQUILIBRIUM, která pro vás chystá také své novoty, jako např. singl „XX“ (2021) a další novinky a irská syrově folk-rocková banda THE O´REILLYS AND THE PADDYHATS, která s vášní sobě vlastní nepřestává tvořit a neustále své posluchače překvapovat! 

Vstupenky:
690 KČ v předprodeji webu pořadatele  a v sítích Ticketportal, Ticketstream a Ticketmaster

Koncert pořádá Pragokoncert, v případě dotazů se obracejte na info@pragokoncert.com.