Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Pragokoncert uvádí: Pain (SWE) + The Vision Bleak (GER)

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

16. 10. 20:00

Poslední album projektu PAIN u nás získalo spoustu příznivců a všichni již netrpělivě čekají, jestli bude kapela pokračovat v tvorbě či nikoliv. K potěšení všech fanoušků našel zpěvák Peter Tägtgren konečně čas pro novou tvorbu po tom, co pomáhal frontmanu Rammstein s projektem Lindemann a produkoval nové album Sabaton.

Novinkové album Pain ponese název Coming Home a jeho vydání se plánuje na září.
Peter říká: „Je to vývoj od toho, kde skončili Pain a Lindemann – experimentálnější, než co jsem dělal v minulosti. Použil jsem i akustické kytary, k orchestrálním aranžím jsem využil opět služeb Clemense z Carach Angren a mám tam taky nějaké hostující zpěváky.“

Jako tradičně můžeme očekávat silné refrény s velmi chytlavou melodií, jednoduchou rytmiku, neotřepané melodie a originálního hlas frontmana Petera. Společně s Pain vám v jeden koncertní večer představí své nové album také The Vision Bleak! Německá kapela hrající tzv. horror metal má pro vás připravenou tvorbu přinášející atmosféru starých hororových příběhů, tak nezapomeňte přijít včas!

Vstupenky na webu mastersofrock.cz a v předprodejích TicketPortal, TicketPro a TicketArt.

Koncert pořádá Pragokoncert, s dalšími otázkami ohledně koncertu a prodeje vstupenek se prosím obracejte na organizátora koncertu, tel.: 224 235 267, e-mail: info@pragokoncert.com.