Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Pragokoncert uvádí: Turilli / Lione Rhapsody (IT)zrušeno / cancelled

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

18. 4. 20:00

POZOR! Dubnový koncert Italů TURILLI / LIONE RHAPSODY v PRAZE se RUŠÍ!
S politováním a těžkým srdcem vám všem musíme oznámit, že se plánované evropské turné italských symphonic metalových bardů Turilli / Lione RHAPSODY RUŠÍ! Pražský koncert byl naplánován na 18. 4. v MeetFactory a stejně jako všechny ostatní zastávky tohoto turné se kvůli mimořádné situaci s šířením Coronaviru ve všech evropských zemích, vč. ČR, neuskuteční! 
Vstupenky můžete vracet v místech, kde jste si je zakoupili.
 Děkujeme za pochopení! 

ATTENTION! April´s concert of Italians TURILLI / LIONE RHAPSODY in PRAGUE is CANCELED!
With a heavy heart we have inform you that the planned European tour of the Italian symhonic metal bard Turilli / Lione RHAPSODY is CANCELED! The Prague´s concert was scheduled for 18th April at MeetFactory and, like all other stops of this tour, due to the emergency situation with the spread of Coronavirus in all European countries, incl. Czech Republic, is canceled!
You can return your tickets at the point of purchase. 
Thank you for your understanding!

The show is promoted by Pragokoncert, for more info send a message to baran@pragokoncert.com.

Italští symphonic metalisti Turilli / Lione RHAPSODY vydali v červenci letošního roku své debutové album s názvem Zero Gravity (Rebirth And Evolution).

Po nedávném ohlášení latinskoamerické jízdy v březnu 2020 kapela s radostí oznamuje, že přidává také šňůru po Evropě. V rámci turné »Rebirth And Evolution« se v dubnu a květnu představí ve 20 městech a 12 zemích na evropské půdě.

U nás se Turilli / Lione RHAPSODY zastaví 18. dubna v pražském klubu Meet Factory, kde je bude doprovázet švýcarská trojice CELLAR DARLING a německá skupina CANTERRA.

Jak Luca Turilli dodává: „Jsme nadšeni, že opět vyrazíme a budeme s Fabiem a zbytkem kapely vystupovat po celé Evropě. Už se nemůžu dočkat, až společně představíme skladby z našeho nejnovějšího alba, ale také něco málo z classic RHAPSODY.“

Tak si rozhodně tyto italské bardy Turilli / Lione RHAPSODY v čele s věhlasnou dvojici Luca a Fabia a nenechte ujít, protože pro vás chystají opravdu intenzivní show plnou emocí!


Vstupenky: 
690 Kč přeprodej Ticketportal 

Koncert pořádá Pragokoncert, pro více informací kontaktujte pořadatele Tomáše Barana na baran@pragokoncert.com