Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Pragokoncert uvádí: Týr (FR) + Arkona (RU)| přeloženo do Paláce Akropolis

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

15. 9. 20:00

Koncert je přesunut do Paláce Akropolis. Vstupenky zůstávají v platnosti. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte přímo pořadatele info@pragokoncert.com. 

 

Kapel ARKONA A TÝR se vydávají na double headliner tour, které startuje v září v PRAZE!

Známá metalová kapela z Faerských ostrovů TÝR a ruská ARKONA oznamují své spojení a odhalují naplánovanou trasu svého double headliner tour nazvaného „Heathen Heroes Europe Tour 2020“! Celé turné odstartuje právě u nás, v ČR, v PRAZE, MeetFactory, a to již 16. 9. 2020! Na cesty s sebou berou také zajímavé hosty! Maďarské metalové lidové hrdiny DALRIADA a lotyšské vikingy VARANG NORD! 

Nejnovější album TÝR „Hel“ vyšlo před rokem a po vydání následovalo velmi úspěšné „Tour From Hel“, které s velkým úspěchem představilo toto album po celém světě. ARKONA, v čele s mocným hlasem divoké Mashy, si na cestu odskočí, aby se odreagovala od nahrávání svého 9. alba. Doposud jejich poslední deska „Khram“ (2018) si po celém světě vedla skvěle a toto bude poslední příležitost, si ji ještě poslechnout naživo, protože toto turné bude znamenat konec éry „Khram“! Obě kapely hrají směsici starých pohanských klasik ve velmi heavy hávu, takže vás čeká opravdu show, na kterou jen tak nezapomenete! DALRIADA z Maďarska vám představí své úplně nové, ještě horké album, jehož vydání je v plánu koncem srpna. Neméně zajímavá show vás čeká s vítězem Wacken Metal Battle 2019, lotyšskou folk metalovou kapelou VARANG NORD! 

FB event

Vstupenky: 
690 KČ předprodej na TicketPortal, TicktetStream a TicketMaster 

Koncert pořádá Pragokoncert, v případě dotazů se obracejte na pořadatele na info@pragokoncert.com.