Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

ZRUŠENO | Radio 1 uvádí: P Money (UK), Smack, Nobodylisten

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

10. 3. 22:00

Z organizačních důvodů bohužel musíme zrušit akci Radia 1, která se měla konat příští pátek 10. března v MeetFactory. Akce je zrušena bez náhradního termínu a zakoupené vstupenky je možné vrátit v místě jejich zakoupení. Peníze Vám pak budou vráceny v plné výši. Omlouváme se za komplikace!
___________


Na podzim 2016 dotáhnul Smack celou bandu mc's a dj's z UK do vyprodané Roxy. Hlavním hostem byl P Money, který patří k aktuální špičce UK grime scény. V listopadu vydal album Live + Direct, a na něj se můžete těšit i na Noci Radia 1. Druhým hostem je Slay. Mladík z Manchesteru, který se zařadil mezi velká jména na Youtube kanálu JDZmedia. Slay se v Meetfactory objeví díky podpoře programu Arts Council England.   

Smack začal loni se svojí A51 crew vysílat na Radiu 1 pořad Radio51, který můžete poslouchat každý druhý týden od jedenácti hodin večer. Před ním vysílá od desíti Nobodylisten pořad Addict, který ale není jen pořadem na Radiu 1. Jsou to i offline eventy. Minulý rok proběhlo 5 úspěšných akcí a letos se bude v dalších pokračovat. Na akci v Meetfactory se představí i dj's z pořadu The Workout, který můžete slyšet každou sobotu od desíti večer. Světoběžník DJ Tuco byl stálicí britské klubové scény od konce 90. let, ale před časem přesídlil do Prahy. Má za sebou hrání v klubech od Hong Kongu, Sydney, Moskvy až po Rio. Vystupoval na stadionech s Wu Tang Clan a Busta Rhymesem i v klubech s DJ Shadowem nebo Diplem. C.Monts je MC, novinář a koordinátor celé řady projektů. Hostoval na releasech Wiche, Philipa T.B.C., Fatte, Shadow Drop, Tvykse, Vanilla nebo dné. Celý večer zahájí legendary man Double J. Ten patří k prvním hip hop & rap dj's u nás. Na Radiu 1 už dlouhá léta moderuje pořad Soundbomb.

P Money (UK)
soundcloud.com/pmoneyuk  

Slay (UK)
www.youtube.com/watch?v=nhj_jbxZVJw  

Smack (Radio51)
soundcloud.com/smack-a51  

Nobodylisten (Addict)
soundcloud.com/addict  

Dj Tuco (UK) + C.Monts (UK) (The Work Out)
soundcloud.com/tucodj
www.brokeandfamous.cz/blog/about/  

Double J (Soundbomb)
www.soundbomb.cz

Vstupenky:
250 Kč v předprodeji na www.meetfactory.cz (viz výše)
250 Kč (+ případné poplatky) v ostatních předprodejích
350 Kč na místě

Předprodeje:
Ticketpro, Ticketportal, GoOut.cz a www.meetfactory.cz 

Akci pořádá MeetFactory o.p.s. ve spolupráci s Radiem 1