Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Radio Wave Stimul Festival 2015: RUSTIE (UK), Lone (UK), DJ Alyaz (CZ)

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory
Partneři
Radio Wave Stimul Festival 2015: RUSTIE (UK), Lone (UK), DJ Alyaz (CZ)

4. 3. 20:00

S potěšením oznamujeme, že se v MeetFactory uskuteční jarní Radio Wave Stimul festival, jehož headlinerem bude geniální skotský producent Rustie!
Do Prahy zavítá Rustie v rámci aktuálního světového turné a ohlášené jsou i 3D vizuály od A-Rock, které rozhýbají motivy z coverů jeho alb. Line up večera doplní neméně slavný britský beatmaker Lone a zástupce aktuální české klubové scény DJ Alyaz.

Rustie (UK, Warp Records)
Současná klubová hudba stojí ve velké míře na míchání hip hopu a elektroniky a málokterý současný producent má na tomto trendu takové zásluhy jako skotský beatový mistr Rustie (vl. jménem Russell Whyte). Od konce minulé dekády posouvaly jeho remixy či singly Zig-Zag a Jagz The Smack evoluci britské taneční hudby a dominantní postavení na taneční scéně potvrdilo i debutové album Glass Swords z roku 2010. Na nahrávce vydané péčí legendárních Warp Records míchá Rustie do svých euforických beatů "laserové" syntezátorové riffy i útržky vokálů. Deska se objevila v popředí výročních žebříčků v periodikách jako je Guardian, Wire nebo Mixmag a pomohla mu k spolupráci s AllunaGeorge (singl After Light) nebo Danny Brownem (album Old). Detroitský rapper hostuje i na jeho aktuální desce Green Language, která je ještě ambicióznější a epičtější. 
Vstupenky:
390 CZK na SMSticket.cz nebo na MeetFactory.cz (nahoře)
490 CZK na místě

Připojte se na facebooku k události: http://bitly.com/1AA6Tep  

Linky:
Rustie
 - Attak ft. Danny Brown: http://bit.ly/1oDln7O

Lone - Aurora Northern Quarter: http://bit.ly/1CIlYaX

Tento koncert pořádá Stimul Festival. Pro více informací či dotazy kontaktujte přímo organizátory.