Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Radio Wave Stimul festival: Death Grips (US) + Raime (UK)| VYPRODÁNO

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory
Partneři
Radio Wave Stimul festival: Death Grips (US) + Raime (UK)

24. 10. 20:00

Druhý Radio Wave Stimul festival roku 2016 přiveze do smíchovské MeetFactory zásadní jména industriálně-noisové a elektro-experimentální scény.  

Death Grips dělají rap, ten ale v podání MC Ridea přechází až do bolestivého křiku a společně s ADHD beaty bubeníka Zacha Hilla jejich hudba zní jako ty nejtvrdších industriálně-noiseové projekty. Podobně je to s jejich živými vystoupeními, které spíš připomínají agresivní hardcoreový koncert nebo rave. Death Grips kolem sebe vytváří chaos s takovou důsledností, že není těžké je obvinit z profesionálního trollingu. Po několika rozpadech, jsou ale stále ve formě a na Radio Wave Stimul festival přivezou nejnovější desku Bottomless Pit - do toho se mohou propadnout i návštěvníci pražského koncertu.
 

Doplní je londýnské duo Raime vycházející vedle Prurienta nebo Tropic of Cancer na trendsetterské značce Blackest Ever Black, nyní usídlené v Berlíně. Právě zde vznikala očekávaná nahrávka Tooh, na níž se dvojice řazená ke klubové elektronice noří do železobetonového srdce města a při jejím poslechu vyvstávají obrysy brutalistických budov továrních měst, stejně jako ozvuky post-punkové éry v disonantních kytarových linkách a analogovém technu střihu Cabaret Voltaire.
 

Na úvod veřera navíc vystoupí speciální host: Grisha Lichtenberger z labelu Raster Noton!

Více:

thirdworlds.net/
residentadvisor.net/reviews/19090  

Vstupenky:   

Vstupenky v předprodeji jsou vyprodané.
Posledních 50 vstupenek bude k dispozici v den akce od 19 hodin na vstupu. Limit 2 vstupenky na osobu. Rezervace nejsou možné, kdo dřív přijde, ten dřív poguje na bohéma.

Tento koncert pořádá Stimul Festival. Pro více informací či dotazy kontaktujte přímo organizátory.