Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Rock for People: Dope D.O.D. + Bizzare• Přesunuto

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

11. 4. 20:00

— text pořadatele​ —

Koncert byl přesunut na neurčito. Vyjádření kapely a pořadatele:

'Dope D.O.D. bohužel odkládají svoje nadcházející koncerty po Evropě, pražská zastávka není výjimkou. Vaše vstupenky zůstávají platné i na nový termín koncertu, který oznámíme brzy.

Vyjádření kapely:
„Drazí Supporters,
moc se těšíme, až se opět vydáme na cestu, ale bohužel to bude trvat o něco déle, než jsme očekávali. Kvůli nepředvídatelným okolnostem nebudeme moct absolvovat dubnové a květnové Trigger Treat Tour s naším bratrem Bizarrem. Náš tým v současné době usilovně pracuje na novém termínu evropského turné Dope D.O.D. na konec roku 2024. Takže žádné obavy, brzy se uvidíme! Své zakoupené vstupenky si ponechte, protože budou stále platné pro nový termín. Nové termíny turné budou oznámeny co nejdříve, ale chtěli jsme se ujistit, že veřejnost je o odkladu turné informována s předstihem.

Peace
DOPE D.O.D.“ '


Dope D.O.D. vám asi moc představovat nemusíme. Nizozemské trio kombinující hardcore rap s dubstepem a klidně i rockem už asi dobře znáte. Nově však kapela vyráží na tour s rapperem Bizarre, který je známý hlavně díky své spolupráci s Detroitskou skupinou D12, v níž účinkoval po boku Eminema a hip hopového umělce Proofa, který byl v roce 2006 zavražděn. Holandská parta v doprovodu amerického rappera BIZARRE oznamuje návrat do Prahy! Svou nemilosrdně nadupanou show přivezou 11. 4. 2024 v rámci Trigger Treat Tour do MeetFactory.

Bizarre, který patří k detroitské škole rapu, je křížencem zvráceného Biz Markieho a herce z filmu Noc oživlých mrtvol a ve své hudbě dává přednost pokřivenému hororovému jádru a ďábelským motivům. Jeho debutové EP Attack of the Weirdoes získalo v roce 1998 určitou proslulost, která mu v roce 2000 zajistila hostování na Eminemově veleúspěšném LP Marshall Mathers. Na Bizarreho albu Blue Cheese 'N' Coney Island z roku 2007 se objevilo mnoho skladeb třeba s detroitským rapperem Kingem Gordym. Rapper má na kontě už velkou spoustu jak sólových alb a singů, tak i kolaborací. V roce 2010 dokonce hostoval na CD české horrorcore skupiny Sodoma Gomora, která se objevila po boku DOPE D.O.D. zrovna nedávno. Sodoma Gomora se taktéž pyšní několika spolupracemi právě s DOPE D.O.D.

Vstupenky:
690 Kč předprodej v síti GoOut
 

Pořadatelem akce je Rock for People; neváhejte je kontaktovat v případě jakýchkoli dotazů.