Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Rock for People: Leoniden

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

19. 10. 20:00

— text pořadatele​ —

Fanoušckům Rock for People velmi dobře známí šílenci z Německa se vrací do Prahy. Ať už je znáte z festivalu, samostatných koncertů nebo jako předskokany Billy Talent, vždycky jsou zárukou legendární taneční párty, které vévodí energická hudba, originální taneční kreace, pot a nezapomenutelný circle pit s cowbellem. Kapela vydává nové album “Sophisticated Sad Songs”, se kterým se vydává na stejnojmenné tour, takže nové taneční pecky jsou jistotou. Leoniden vystoupí 19. října v MeetFactory. 

Leoniden jsou německá indie-rocková kapela, která se názvem inspirovala německým výrazem pro Leonidy – meteorické roje ze souhvězdí Lva. Od dob svých začátků si Leoniden postupně vydobyli své místo na hudební scéně a hlavně v srdcích svých fanoušků. 

Svoje debutové album “Leoniden” vydala kapela v roce 2017 a o rok později na něj navázala albem druhým, které nese název “Again”. Poslední desku „Complex Happenings Reduced To A Simple Design“ vydali v roce 2021 a fanoušci i hudební odborníci se shodují, že Leoniden svým třetím albem nejen překonali všechna alba předchozí, ale zároveň pomocí něj vydláždili cestu k úspěchu. 

Deska obsahuje 21 skladeb, které jako celek představují dechberoucí album, jízdu na amfetaminech, ohňostroj kompozičního šílenství a ikonických zlomků vteřin, které už nedostanete z hlavy. Leoniden konečně našli svůj vlastní zvuk, a díky tomu, že do něj vložili veškerou svou živou energii a zároveň se vyvarovali kompromisům, si vysloužili status jedné z nejinovativnějších, žánrově nejrozporuplnějších kapel v Německu.

 

Vstupenky:
690 Kč předprodej v síti GoOut
 

Pořadatelem akce je Rock for People; neváhejte je kontaktovat v případě jakýchkoli dotazů.