Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Rock for People uvádí: Eric Nam (US)| Zrušeno

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

16. 6. 20:00

Koncert byl zrušen z důvodu nemoci. Vyjádření pořadatele:

Vážení návštěvníci dnešního vystoupení zpěváka Erica Nam v Meet Factory v Praze. Bohužel ze zdravotních důvodů nemůže Eric Nam dnes večer vystoupit.

Z těchto důvodů jsme nuceni koncert zrušit bez náhradního termínu. 

Vyjádření Erica:

Drahý český Nam národe!

Bohužel jsem byl z důvodu ztráty hlasu instruován mým týmem a lékaři, abych na dnešní show nevystupoval. Chtěl jsem to dotáhnout do konce, ale dnešní vystoupení by mohlo způsobit trvalé poškození mého hlasu. Od včerejška mám nařízený hlasový klid a doufám, že se mi podaří zvládnout zbývající termíny turné. Vím, že mnoho z vás na tento den čekalo, a je mi moc líto, že vás všechny zklamu. Není to snadné rozhodnutí, ale opravdu si vážím vašeho pochopení a omlouvám se za všechny nepříjemnosti, které to způsobí. Doufám, že vám to budu moci v budoucnu vynahradit. Náhrada za všechny vstupenky bude provedena tam, kde jste si je zakoupili. Ještě jednou vám děkuji a mám vás všechny moc rád. ❤️❤️

Vstupenky zaplacené online budou v plné výši refundovány automaticky na účet, z kterého proběhla platba. Peníze za vstupenky zakoupené v kamenných prodejnách, Vám budou vráceny v místě jejich zakoupení. Vrácení vstupného bude zahájeno 17. 6. 2022.

Děkujeme za pochopení

Tým Live Nation

 

Eric Nam, který se pohybuje na hudební scéně od roku 2012, stihl vydat již několik EP, singlů a v roce 2019 i své první plnohodnotné album „Before We Begin“. Jeho právě oznámené „There and Back Again World Tour“ má 46 zastávek a mezi nimi nezapomněl ani tentokrát na Prahu, kam přijede představit svoji tvorbu 1. 4. 2022 do pražského MeetFactory. Znovu si tak energií nabitou show podmaní početnou fanouškovskou základnu z České republiky.

Před svým světovým turné 2022 Eric říká: "Jsem neuvěřitelně nadšený, že se můžu vrátit na cesty a dělat to, co miluji nejvíc, tedy vystupovat na pódiu a setkávat se s fanoušky. Poprvé se ke mně připojí živá kapela, znovu se spojím se svými neuvěřitelnými tanečníky / crew a budu hrát zbrusu nové album. Nemůžu se dočkat, až vás všechny uvidím a uspořádám nezapomenutelné turné."

Minulý týden se Nam vrátil se svým novým singlem "I Don't Know You Anymore". Skladba, kterou produkoval jeho častý spolupracovník a na cenu GRAMMY nominovaný Rabitt, je prvním singlem z Namova očekávaného nového alba „There And Back Again“.

Eric Nam je všestranný korejsko-americký zpěvák, skladatel, bavič a televizní osobnost. Je jednou z nejoblíbenějších a nejznámějších osobností v Asii a byl jmenován Mužem roku časopisu GQ Korea a časopisem Forbes 30 pod 30 v Asii. Je jedním z nejrozsáhleji koncertujících asijských sólových interpretů na světě a je také spoluzakladatelem a kreativním ředitelem studia DIVE.

Host:
★ Rhys Lewis

Vstupenky:
790 KČ v předprodeji v sítích Ticketmaster a TicketPortal od 22. 10. 2021 | KONCERT JE VYPRODANÝ 

Pořadatelem akce je Rock for People; neváhejte je kontaktovat v případě jakýchkoli dotazů souvisejících s koncertem.