Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Rock for People uvádí: Waterparks + Special Guest: Stand Atlantic

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

12. 11. 20:00

Stejně jako jsou Waterparks žánrově pestrý kolektiv tří kamarádů, kteří hrají hudbu, tráví spolu čas a neustále převracejí scénář, zároveň ve skutečnosti představují větší, troufáme si říct, hnutí. Houstonská trojice Awsten Knight [zpěv, kytara], Otto Wood [bicí] a Geoff Wigington [kytara] neskromně vrátila do rocku živelnost. (Jediné, co je odvážnější než jejich melodie, je barva na vlasy, kterou si Awsten zrovna tento týden zvolil!). Jejich zvláštní magnetická přitažlivost přitahuje stále větší zástupy oddaných fanoušků, kteří plní vyprodané koncerty, streamují jejich písně jako šílení, a dokonce je vynesla do několika žebříčků Billboardu, byli jedním z headlinerů festivalu Sad Summer a doprovázeli My Chemical Romance na vyprodaném arénovém turné.

Další éra kapely však začíná s pátým řadovým a debutovým albem pro Fueled By Ramen, INTELLECTUAL PROPERTY, a ještě větším dobrodružstvím...

"Waterparks jsou kurva mnohem větší než Otto, Geoff a já," přemítá Awsten. "Nicméně bez fanoušků na koncertech by to nebyli Waterparks. Nebyli by to Waterparks bez přítomnosti na internetu. Nebyli by to Waterparks bez téhle úžasné komunity. Je tu tolik lidí, kteří jsou její velkou součástí. Vyvinula se od místa, kde to všechno začalo, do něčeho masivního. Mám obrovské štěstí, že ji mohu vést."

Vstupenky:
650 Kč v síti GoOut

 

Pořadatelem akce je Rock for People; neváhejte je kontaktovat v případě jakýchkoli dotazů souvisejících s koncertem.