Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

SIKSA (PL) + Josefina Dusk (CZ)

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

12. 6.

Koncert byl z důvodu nemoci přesunut na 12. června. Všechny původní vstupenky zůstávají platné. ❤️‍🩹

Kdo je SIKSA? Dvouhlavá bytost. Divoká a zároveň krotká. SIKSA je jízdou na horské dráze. Bývalá superhrdinka. Nebojí se nikoho a ničeho. SIKSA je tak trochu clickbait. Nekvalifikovaná instruktorka noise-fitness. Je to koncert? Je to drama? Není to jen hudba, ale hlavně performance, je to hluchová poezie, tanec, old school rap, blues i punk. SIKSA je minulost i budoucnost. SIKSA je tady a teď.

SIKSA, performerské duo z Polska, vtahuje posluchače do víru emocí a vyznání vymykající se jakýmkoli žánrovým škatulkám. Jejich kořeny sahají do roku 2014. Od té doby spolu Alex Freiheit a Piotr Buri Buratyński společně odehráli několik stovek koncertů v Polsku i v zahraničí a natočili čtyři alba. To poslední bylo oceněno cenou Polityka Passport za hudební aktivity, které provokovaly i dráždily a předběhly dobu. SIKSA je (nejen) punkový výkřik, umělecké palivo i hlas lidu. 

Host:
Josefina Dusk
Její hudba proměňuje pocity úzkosti, paniky a l’appel du vide v hravě dystopický, hutný, techno pop s temnou, manickou vílí energií. Rovněž vhodné pro vlhké jeskyní radovánky a barokní jeviště.

Vstupenky:
290 KČ na www.meetfactory.cz 
290 KČ (+ případné poplatky) v jiných předprodejích
350 KČ na místě 

Předprodeje:
Ticketportal, GoOut a www.meetfactory.cz.

Pořádá MeetFactory, o. p. s.