Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

STUDIO FACTORY - JIŘÍ BURIAN / ZRUŠENO

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

27. 1. 19:00

Studio Factóry pro nemoc zrušeno

Zveme vás na další setkání s výraznou osobností českého uměleckého prostředí, tentokrát s hudebníkem, zpěvákem, producentem a moderátorem Jiřím Burianem. Představí jak své předchozí projekty (Southpaw, Kapitán Demo a v současnosti Republic of two), tak nejrůznější hudební zdroje inspirace. Jiří Burian patří mezi nejzajímavější a nejpracovitější autory současné hudební scény. Přijďte se seznámit s ukázkami prací, které si pro svou prezentaci vybral  a položte mu otázky, které vás zajímají.

 Moderátor: Ondřej Horák

Koncepce pořadu navazuje na předchozí debatní cyklus „Křeslo pro hosta“ uspořádané v MeetFactory v roce 2009/10. Debata je doplněna o projekce na téma, které si volí hosté - tentokrát z oboru architektury, literatury, výtvarného umění nebo designu. Pozvané osobnosti komentují představené projekce, doplňují je o své názory, reagují na dotazy. Hosté se na pořadu podílejí aktivně, debatě s diváky předchází projekce, kterou autorsky spoluvytváří.

Debata trvá 90 až 120 minut, probíhá vždy jednou měsíčně. Vstupné zdarma. Debatu připravuje a moderuje Ondřej Horák, vizuální prezentace vzniká ve spolupráci s Terezou Sochorovou.

Debatu vybavuje svým nábytkem retro obchod MOARE.