Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

SUPŠFEST No. 2: Antonie + Barbora Cihak + Fumar Mata + Hoely + The Opening Act + Pohřební kapela + The Quarantines Band + Rach + Smoking Dogs + E.R.T. live + DJ Divnyutvar + Dj Jarda

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

9. 3.

Už druhý ročník hudebního festivalu studentů a učitelů SUPŠ (Střední uměleckoprůmyslové školy) AKA Žižkárny. Lehce multižánrový festival - psychedelik rock, punk, rock, world music-crossover, šanson, electronic etc. “Malujeme obrazy, navrhujeme a vyrábíme hračky, nábytek nebo třeba šperky, skejty a svítidla, jsme scénografové, grafici…a tak trochu i muzikanti.”

Antonie je hudebnice a výtvarnice, která se snaží zvěčnit chvíle, na které nechce zapomenout. Fumar Mata: „Legendy praví, že na jejich první koncert byli pozváni jako předskokani kamarádům, kteří ale byli zaskočeni a zastíněni, a tak už spolu nikdy nehráli. Během koncertu člověk jednoduše prožívá neustálý dilema, jestli je víc zamilovanej do jednoho z kluků, nebo do tý hudby, co hrajou. Parta krasavců, co natáhnou do prvních řad veškeré ženské obecenstvo, za kterým budou spokojeně pokyvovat hlavou i pánové.“ - Martin z Tresky Jednoskvrnný. Hoely je čtyřka bez kormidelníka a připlouvá z holešovického přístavu - občas divoký peřeje, chvílema volej, na konci rychlá šlajsna, ale vždycky rock! Genderově vyvážená, vyrobená ze starých prken, s novým nátěrem, sem tam vrzne, ale zabrat a pořádně rozhoupat pódium ještě umí! The Opening Act je pražská studentská kapela založena v roce 2021 zakládajícími členy Taberem a Armandem Kotíkovými, Mikolášem Vojtěchem, Benem Poppym a Anatolem Legrosem, kteří si rádi hrají se zvuky a s pomocí kytarových efektů a červených kláves vytváří svou vlastní verzi psychedelickýho rocku. Pohřební kapela: Hudební tvorba by se dala vystihnout jako urban folkcore alias lidový crossover, tedy vlastní tvorba protkaná českými, moravskými i slovenskými lidovými písněmi. Hudba je ve svižném tempu, aranžovaná do taneční muziky, reggae, hip hopu, ale i romské muziky či punku. Netradičně kombinujeme mandolínu, dechovou sekci, perkuse i elektronické prvky. The Quarantines: V dobách nejtemnějšího lockdownu se zrodila nová naděje lidského pokolení. Vznikla kapela Quarantines, která po celém světě začala šířit svůj skvostný punk-rock. A vy máte to štěstí, že patříte mezi jedny ze šťastných bytostí jež mohou tuto kapelu spatřit na vlastní bulvy a uslyšet vlastníma ušima. Využijte jedinečné příležitosti zatrsat si na ryzí obývákový punk-rock. Rach je české hudební kvarteto oscilující na pomezí šansonu, jazz-undergroundu a nekonečna. Skupinu Rach tvoří zpěvák a textař Eliáš Urban, pianista a skladatel Mikuláš Tichý, bubeník Christian Krček a baskytarista Tomáš Hromek. Smoking Dogs - Dirty Pop Electronics. E.R.T. Živý elektro set plný pumpujících rytmů a robotických zvuků si pro vás připraví E.R.T. Set se pohybuje na pomezí žánrů TECHNA, EBM a Ambientních dronů.

Vstupenky:
200 Kč student / 300 Kč základní v předprodeji přes GoOut
250 Kč student / 350 Kč základní na místě