Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Synapse: Lindstrøm, André Bratten, Bjørn Torske, Disco Møreti, Popper-C

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

11. 12. 22:00

Disco. Umění. Fjordy.

Vstupné:
190 Kč v předprodeji a do půlnoci
250 Kč po půlnoci


Lindstrøm (NOR)
Hans-Peter Lindstrøm je společně s Toddem Terjem a Prinsem Thomasem jedním z výstavních kousků norského exportu v oblasti space disco. Doposud vydal Lindstrøm na svém vlastním labelu Feedelity tři studiová alba a spolupráce s Prins Thomasem nebo Christabelle a nespočet remixů zpřízněných LCD Soundsystem, Best Coast a Grizzly Bear. Vezměte si své nejlepší taneční boty a zůstaňte s námi až do rána! Česká premiéra.

soundcloud.com/feedelity

Bjørn Torske (NOR)
Bjørn, obyvatel Tromsø, norské brány k polárnímu kruhu, byl činný v oblasti hudební tvorby od devadesátých let. V minulosti často spolupracoval s Röyksopp a byl vlivnou osobností v oblasti norského konceptu space disco a často citován osobnostmi jako je Todd Terje. Na začátku tohoto roku znovu vydal legendární label Smalltown Supersound jeho raná alba  jako Nedi Myra a Trøbbel. Bjørn Torske vystoupí v české premiéře.

soundcloud.com/bjorn-torske


André Bratten (NOR)
Jako zástupce mladší norské generace producentů a DJ zároveň byl Bratten označen deníkem Dagbladet jako korunní princ disca. Vydání jeho debutového alba Be A Man You Ant (2013) na labelu Full Pupp následovalo EP Math Ilium Ion, které spatřilo světlo světa letos a dočkalo se nadšených reakcí. André Bratten je zcela jistě jméno, které je dobré si zapamatovat! Vystoupí v MeetFactory v české premiéře.

soundcloud.com/andre-bratten


Disco Møretti (CZ)
Poté, co se přestěhoval z Brna, stal se Josef Fiala domácím na pražské klubové scéně, kde stál za mnoha house parties včetně těch z řady Ritual zde v MeetFactory. Původně vystupoval pod jménem Click Joe, ale později adoptoval pseudonym Disco Møretti, který víc sedí k jeho současnému soundu.


soundcloud.com/click-joe

Popper-C (CZ)
Jonáš a Max jsou dva týpci ze City Surfer kolektivu, oba aktivní v hudbě i výtvarném umění. Popper-C je jejich vlastní housový projekt.

soundcloud.com/popper-c


Program je součástí projektu SYNAPSE na kteŕem spolupracují Insomnia Festival v Tromsø v Norsku a MeetFactory. Projekt je kofinancován z norských fondů EHP 2009 - 2014.