Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

TRAINSPOTTING: O ZLATOU PÁLKU / PINGPONG NIGHT

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

28. 5. 22:00

Tanec je vcelku podivná disciplína a jako umělecký vodvětví to je už pořádnej bizár. Etnograficky vzato a zbaveno hávu mystiky a legend, tanec není ničím jiným než bojem jedince proti společnosti a jako takovej přežívá leda v okrajovejch subkulturách. Naštěstí vo těchhle - pro mainstream téměř utajenejch - subkulturách se něco ví i na scéně, který se primárně říká taneční. Samosebou, svý práva v ní maj i netanečníci a dokonce i taneční odpůrci. A do toho se vobjevilo unikum. Nápad, kterej nemá na tý taneční scéně vobdoby. Všem ( ale naprosto všem ) nabízejí staří známí dýdžejové, promotéři a retrocyklisti RADQOHSKI výtečnou alternativu ( jak jinak ). 
Totiž - prezident a viceprezident PING PONG CLUB PRAGUE pořádají první votevřený mistrovství danceflooru v pingpongovým kolotoči alias vobíhačce kolem stolu, v šíleným tempu kvazidisco setu, v jarmilkách a tonících, v těsnejch trenkách a uniformních nátělnících. Nátepníčky a čelenky výjimečně povoleny! A právě díky tomu, že se takovej event vodehraje na danceflooru, nikdo se nemusí svazovat taktikou či přílišným soustředěním, jelikož ( jako vobvykle na parties ) půjde zas a jenom vo instinkty, reflexy a pud sebezáchovy.
Na místě nebudou žádní komisaři životosprávy, ani inspektoři vkusu a míry sporotvního talentu, takže pokud si kdokoliv z vás myslí, že umí a dokáže hrát stolní tenis a ještě přitom zběsile běhat dokola ( furt jedním směrem ) za uvolněnejch a tím pádem nejpřirozenějších podmínek v naprosto nepřirozeným prostředí plným nástrah v podobě cákanců rozlitejch drinků a piv, hrbolků nedopalků a uhlíků šíš, to všechno v epileptickejch blikancích stroboskopu a v mlze atmosférickejch par a kouřů, ať se přijde vytáhnout!

První ročník mistrovskýho turnaje O ZLATOU PÁLKU / PINGPONG NIGHT pořádají RADQOHSKI ...
Turnaj se hraje vo ceny, vo prestiž a vo budoucnost. Kdo přežije, vyhraje!

Entry FREE