Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Trainspotting: Untitled Session w/ Elektrabel live, Binar live, Wittner & Strctr

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

6. 12. 22:00

Untitled Session w/ Elektrabel live, Binar live, Wittner & Strctr
CZ
-----------------------
Elektrabel live (Subsist, Axis Mission 6277, Dirty Corner Recordings)
http://www.mixcloud.com/BelvidElektruetta/
http://elektrabel.bandcamp.com/
https://soundcloud.com/elektrabel
Elektrabel patří ke špičce české elektronické scény a diktuje už řadu let tou nejtvrdší, a přesto nejinteligentnější elektronikou, jaká je u nás k poslechu. Do dnešního dne si zahrál kromě mnoha českých klubů a festivalů, i na pár úctyhodných místech ve světě, jako jsou berlínský Tresor či tokijský Womb. Poprvé dal o sobě vědět v roce 2001 prostřednictvím českého Virtual Labelu svojí prvotinouUntitled. Dva roky nato si jeho produkce všiml sám velký "Wizard", JeffMills, který mu posléze na sub-labelu Axis Records 6277 vydal první zahraniční vinyl MISSION 01 - Elektrabel EP. O další dva roky později vydal na samém labelu LP ForVariousReasons, které sklidilo nebývalý úspěch jak u kritiků, tak laické veřejnosti. Kromě dalších nahrávek na Axis Records 6277 vydal své věci na dalších labelech jako Edensonic, Pohjola, Antiritmo a Subsist. Jeho zvuk se stále vyznačuje údernou rytmikou a hypnotickými syntezátorovými smyčkami, ale v poslední době i hutnými plochami a pomalejšími beaty. V nejbližší době vychází jeho nové LP Embrace na DirtyCornerRecordings. 
-----------------------
Binar live (Polygon)
http://soundcloud.com/wearebinar
https://binar.bandcamp.com/
Binar je dvoučlenné hudební seskupení skládající se z členů Tongue Clap a Trevor Linde, které se zaměřuje se na avantgardní přístup v elektronické hudbě. Kombinace ambientních melodií, jednoduchých zvukových struktur, rovných nekompromisních beatů a destruovaných samplů plných šumu a špíny dává jejich trackům minimalistický techno zvuk.
-----------------------
Wittner & Strctr
https://soundcloud.com/wittner-structure
http://www.mixcloud.com/dropoutguestmix/wittner-strctr-drop-out-guest-mix-12-10-2014/
Dvojice, která stojí za večery Untitled Session, mající zálibu především v syrovém, industriálním technu, které bývá doplněné temnou atmosférou či acidovou melodií.
-----------------------
Meetfactory/Konzum
Vstup zdarma