Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

UNITED ISLANDS

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

24. 6. - 26. 6. 2010 20:00

Klubová noc United Islands
CORNFLAKES
RESKATA
SUNFLOWER CARAVAN
THE BEAD

26.6. 2010

Oficiální after party festivalu United Islands
d.MIT.RY (ČR)
TVYKS (ČR)
SINDEN (UK)
FELIX! (ČR)
KAY & TVZEX (ČR)

Oficiální after party United Islands s hvězdou londýnského undergroundu Sindenem!

Festival United Islands pro vás již sedmým rokem objevuje nové kapely a trendy v hudbě. V letošním roce nově zavádí oficiální after party v klubu Meet factory, kde zazní nejnovější trendy v současné taneční hudbě. Takže kdo má rád styly jako electro, bassline, uk funky okořeněné indie a remixy současných kapel, neměl by si tuto after party festivalu United Islands rozhodně nechat ujít! Ty nejžhavější hudební trendy vám představí vycházející hvězda anglický dj a producent Sinden, domácímu publiku velmi dobře známý DJ Tvyks, jedni z nejprogresivnějších domácích djs Felix! a d.MIT.RY a večírek uzavře známá dvojka Kay & Tvzex z kapely Sunshine.

Dj Sinden je známý především svými eklektickými sety, ve kterých dokáže vystřídat od funky, house, hip hop, dancehall až po electro a nenechá vás tak ani na chvilku vydechnout. Ve spolupráci s Joshuou Harveym (aka The Count aka Herve) vytvořil dnes už velmi známou producentskou dvojici The Count & Sinden, která se zapsala do povědomí většiny především svým singlem Beeper, který bodoval hned v několika různých hitparádách. Velmi úspěšné byli i další singly například Hardcore Girls nebo Mega. Provozuje také vlastní label Grizzly, na němž mj. pod názvem WAFA vydává svůj sólový projekt bubeník slavných Basement Jaxx.

Domácím headlinerem je bezesporu DJ Tvyks, který se během své patnáctileté kariéry propracoval mezi elitu domácího DJingu a produkce. Je spoluzakladatelem pražských mejdanů Plastique a Boom Bang Baby!. Jako DJ si zahrál v prestižních klubech prakticky celé Evropy. Jeho sety jsou sestaveny z toho nejžhavějšího a nejčerstvějšího, co se v současnosti děje na světové hudební scéně. Cesta jeho inspirace začíná na křižovatce mezi bassline a electrem, s odbočkou k disco punku, houseu a acid houseu, až k rozvernému baile funku.

DJ Felix! je jedním z mladých českých djů, kteří se nebojí nových stylů a dnes jsou jeho sety plné exkluzivního electra, discopunku, indie, grime, bassline a nejrůznějších breaků, fidget house, baile funku, cosmic disca atd. Od roku 2009 je residentem extravagantní párty Plastique goes Elastique v klubu Radost FX a coby support DJ hraje po boku electro-pop kapely Cartonnage. Felix! byl roce 2009 nominován do kategorie DJ roku v anketě Dance Music Awards 2008.

DJ dMIT.RY od roku 2009 stojí za projektem Neo Violence, jehož cílem je seznamovat české publikum s novými hudebními trendy v elektronické taneční hudbě. Neo Violence je také pravidelná měsíční party, která od dubna probíhá v klubu Central Station na Žižkově. dMIT.RY je stejně jako DJ Felix! také členem Plastique goes Elastique.

Dva hudbou posedlí nadšenci Kay & Tvzex, dobře známí coby aktivní muzikanti z kapely Sunshine, si předsevzali postavit na hlavu dogma DJské etiky a zaběhlých principů a vnést do klubové kultury punkovou drzost. „Jsme možná z pohledu těch, kteří rozjížděli taneční párty v Čechách, úplný diletanti, protože nectíme zavedený pravidla a neumíme míchat dva tracky do sebe. Nemáme vůbec žádný ambice, chceme se jenom dobře bavit a bavit lidi, co jedou v tom, co se hraje v klubech po celým světě."

A o to nám na after party United Islands jde především, přijďte se pobavit a udělat pěkně rozjetou tečku za letošním ročníkem festivalu United Islands!

After Party United Islands