Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

VISION DANCE: ALL NIGHT PARTY & TRIBAL JAM

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

10. 9. 20:00

Tento večer je Kmenovým rituálním jamem, spojením a setkáním perkusionistů, tanečníků a Tancem Vizí, kterým propojujeme hudbu s pohybem; v tanci, který bude trvat celou noc. Pojďte se dostat do tranzu hlubin. Vision Dance je založen na „Native American Vision Quest“ a dalších meditativních a tanečních metodách jako je kontaktní improvizace. Používané nástroje jsou hlas (nádechy, podtóny, zpěv), didgeridoo, kytara, Tibetské mísy, bubny a další perkusní nástroje…

Protančete se s námi svými vizemi, v rytmu celého těla, užijte si Léčivý Zvuk didgeridoo, prožijte libé rytmy Svemira Ayana Vranka z Chorvatska. 
Přijďte si zatančit, zahrát na hudební nástroje, v pravém vyjádření, nalézt vnitřní vizi, zhlédnout svítání slunce na svých bosých nohách, ve společném uragánu štěstí, zažijte Vision Dance. 

Vision Dance je pohybová metoda objevování svého vlastního vnitřního nitra, je mostem ke spirituální metodě antických kultur. Vision Dance kombinuje vlivy hledání vizí z původních amerických tradic, „Trance-dances“ různorodých kultur a současných metod aktivních meditací. Tento večer volá k pouti, vede lidskou bytost na cestu ze světa osobního vyjádření k nepodmíněnému vesmíru svobodného vyjádření, extatického srdce, a bytí v přítomném okamžiku a uvědomění si současného momentu. Hudba a záměr je základem, který toto prožití umožnuje. Zaposloucháte-li se do hlubokých Zvuků Léčení, můžete zažít mnoho dalších zajímavých zážitků.
Jako hosta zveme Instrumentálně taneční ansambel Radišagoha, v překladu „s radostí“…a další hudebníky

Vstup na místě : 250 kč