Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Wax Museum + Svaz

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

13. 3. 20:00

Disco. Funk. Riot! Eklektický šestičlenný kolektiv Wax Museum se z Berlína vrací do smíchovské továrny, tentokrát s materiálem z připravované debutové desky, která vyjde u labelu Sing Sing Soundsystem. Tu předznamenává čerstvý singl People, anarcho–party hymna, která vznikla za jedné zamlžené noci: „it’s a call to let loose and be yourself, a soundtrack to recklessness that set ups the most certified party – where no one knows when they’re going to stop, and no one knows when they’re going to leave.“

Wax Museum konfrontují pestrobarevný pop a třpytivé disco s punkovou estetikou a tématikou nočního života v Berlíně. Jejich koncerty jsou nejen přehlídkami kostýmů, ale především charakterů, které nepřetržitě střídají své pozice na pódiu. Představte si DIY disco a škatulata, hejbejte se v jednom.

Wax Museum se v MeetFactory představí po boku nově vzniklé kapely Svaz, která vzešla z uměleckého kolektivu 6000 Ωveček. Svaz pracují s evokacemi hudebního prožitku, inspirovaného ideou skromnosti a nahoty člověka (odrážející se v určité skromnosti instrumentace) a performativními aspekty mší a náboženských rituálů. Co se týče samotné formy, lze v hudbě kapely vypozorovat prvky neofolku, post–punku a místy taky black metalu.

Vstupenky:
390 KČ na webu MeetFactory a v síti GoOut
490 KČ na místě 

Před návštěvou MeetFactory doporučujeme náhlédnout do sekce Informace pro návštěvníky.