Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

We Are Relentless uvádí: Andy Warhol's Night Vol. II

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

22. 2. 19:00

Kdy jindy zavzpomínat na Andyho Warhola než v den jeho úmrtí? A kde jinde než ve Factory? Nechystej se ale na žádnej smuteční večírek ani nekupuj letenky do New Yorku. Oslavíme Warholův odkaz ve stylu, kterej by mu byl vlastní. Tentokrát v pražský MeetFactory.  Ale možná navzdory času a prostoru, když na chvíli přimhouříš oči, i tady zahlídneš uprostřed večírku s nejvybranější společností, mezi plechovkama rajčatovejch polívek a sítotiskama s pop artovou Marilyn, Andyho - s bílou parukou, černýma brejlema a s polaroidem v ruce. 


Svoji účast už slíbily pražský hvězdy z dob šedesátejch let na 231 East 47th Street v Manhattanu, rovnou do Warholovy Factory. Užij si tuhle šílenou party, ale i umění. Program večera bude totiž našlapanej jak nikdy!

Svojí účast slíbily pražský hvězdy:

Kill The Dandies!
Funky rytmy i zfuzzované kytary, blyštivý New York i syrová prérie. Inspirací jsou psychedelický balady Lee Hazlewooda, primitivismus The Velvet Underground nebo "spectorovský" stěny zvuku.
facebook.com/killthedandies/
killthedandies.com/

Branko's Bridge
Mladý a neklidný! Garáž i rock'n'roll. Parta drzejch floutků z Prahy, kterejm ale odpustíš úplně všechno už při prvním hrábnutí do kytar, protože ti nohy začnou šílet v divokým tanci. 
facebook.com/brankosbridge

Madhouse Express
Čistá esence šedesátkový psychedelie. Doorsovskej zvuk s britskou ozvěnou. Trocha Jima Morrisona i Syda Barretta. A možná předvědou i nějaký další nový kousky.
facebook.com/pg/madhouseexpress

Old Folks House
Ta nejšpinavější punková garáž v Praze. Trochu Iggy, trochu Sonics a hodně šílenství.
https://www.facebook.com/OldFolksHouse/

AFTER PARTY s deskama a Madshake Party DJs, protože pojedem až do rána!

Kromě kapel se můžeš těšit i na polaroidy z Polagraph. Přichystanej pro tebe bude fotokoutek, kde se můžeš nechat blejsknout a odejít se správným warholovským suvenýrem. Na chvíli si taky budeš moct půjčit třeba jeden z jednorázovejch analogů a zdokumentovat nejšílenější chvíle večera. 

Ve spolupráci s Galerie GOAP, kde najdeš výstavu Warhol/Warhola o díle a životě týhle legendy pop artu, navíc připravujeme spoustu srandiček, který ti brzo představíme.

A abys do tý šedesátkový atmosféry a vyladěnejch prostorů zapadnul, měl bys dodržet DRESS CODE. Ten je asi jasnej - the cool 60's! (To znamená, že kytky ve vlasech tolerujem, ale v černým roláku líp zapadneš.)

FB event


Vstupenky:
V předprodeji na GoOut.cz
Student: 150 Kč
Dospělý: 180 Kč

Předprodeje:
GoOut.cz

Line-up:
19:00 dveře 
20:00 Madhouse Express 
21:00 Branko's Bridge 
22:00 Kill the Dandies! 
23:00 Old Folk House

Pořádá We Are Relentless, v případě potřeby se obracejte na Adama Herese, adamjeheres@gmail.com.