Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

WORKSHOP / DÍLNA RE-CREATION

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

15. 8. 18:00

Workshop zaměřený na přetváření zdánlivě nepotřebných věcí a odpadků v rámci nového komunitního projektu RE-creation. Jak se dá například využít obyčejná PET lahev? Nad touto otázkou se zamysleli rezidenti MeetFactory a ve spolupráci s RE-creation uspořádají v rámci otevřených ateliérů mini výstavu svých recy nápadů. Přijďte se inspirovat, popovídat si s rezidenty a samozřejmě si něco hezkého vyrobit.

O RE-creation
RE-creation je komunitní projekt, který vznikl s cílem vytvořit platformu pro sdílení recy nápadů, návodů, instruktáží, inspirací a setkávání kreativních lidí, kterým není cizí myšlenka recyklace. V rámci této platformy budou pravidelně probíhat workshopy a setkání zaměřená právě na přetváření zdánlivě nepotřebných věcí a odpadků. O jednotlivých akcích vás budeme informovat na facebookové stránce RE-creation.

O rezidenčním programu MeefFactory

Cílem rezidenčníhocentra MeetFactory je podpora a rozvoj současného umění se zaměřením především na mezinárodní spolupráci. Chceme představovat českou uměleckou scénu zahraničním umělcům a zároveň zahraniční tvorbu zde v České republice. Jedinečnost MeetFactory, která spojuje pod jednou střechou divadlo, film, hudbu a galerii, umožňuje rezidentům prožívat pobyt plnými doušky. Zároveň mohou umělci vytvářet svou práci přímo na míru prostoru, v němž bude prezentována.