Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

WWW Neurobeat + Pjoni + Isama Zing

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

24. 11.

Harmonogram:

19:00 dveře
21:00 Isama Zing (feat. Erika Rein, Pjoni)
22:00 WWW Neurobeat
23:00 DJ Pjoni

WWWčka se vrací do MeetFactory s novým materiálem z připravované desky, posledním pražským koncertem v letošním roce a jedním speciálním hostem (nebo dvěma?).


„Poslední dobou čím dál víc omezujeme živé vystupování a většinu času trávíme rvačkami s papírem, vyhazováním nástrojů z neznámých oken a hypnotizováním mikrofonu, zkrátka – pracujeme na nové desce – opět v naší otřískané trojici dlouhý, široký a hodná upírka tvořící bystrozrakého. Do konce letošního roku se v Praze objevíme pouze na jediném koncertním vystoupení, a to v našem oblíbeném místě – MeetFactory. Těšit se můžete na typicky dlouhý koncert WWW, obnovený playlist a také premiéru 2 zbrusu nových skladeb, předznamenávajících naše budoucí album.

V roli hostujícího projektu se objeví náš dlouholetý kamarád – svobodomyslný, mnoha rytmy střílící a soustředěně žhnoucí hudebník Jonatan Pastirčák, vystupující pod pseudonymy Pjoni nebo Isama Zing. Ten se chopí role předkapely se svým autorským vystoupením, ale také odehraje DJ set po našem koncertu. Isama Zing můžete znát také díky jeho producentským spolupracím s mnoha československými interprety (Katarzia, Aid Kid a další) a také jako oceňovaného skladatele filmové hudby (V síti, Arvéd – s Aid Kid, Špína, Světlonoc a další). Na všechny se moc těšíme a vidíme se v pátek 24.11. v pražské MeetFactory.“

Vstupenky:
290 KČ na webu MeetFactory a v síti GoOut
350 KČ na místě 

Před návštěvou MeetFactory doporučujeme náhlédnout do sekce Informace pro návštěvníky.