Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

MeetFactory uvádí: Zrní (CZ) + Korben Dallas (SK) - VYPRODÁNO

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

22. 1. 20:00

Po společných vyprodaných turné na Slovensku a v Čechách máme opět možnost zažít tento jedinečný dvojkoncert. Skupiny se mezi sebou dohodli, že každá zahraje jednu píseň od té druhé. Pouze pro tento večer!

Součástí koncertu bude od 18:00 výstava originálních maleb a grafik alba Následuj kojota (Zrní) výtvarníka Aleše Fulína.

Zrní to je pět kluků, kteří nepotřebují nikomu nic dokazovat, kašlou na outfit, mají co říct a je jim spolu dobře. Poslední deska Následuj kojota sklízí opět skvělé recenze i odezvu od fanoušků.  Za předposlední desku Soundtrack ke konci světa byli nominováni do všemožných tuzemských žebříčků a cen, kdy nakonec získaliObjev roku 2012 v cenách Anděl. Zrní mají na kontě 4 řadová alba, přičemž poslední s názvem Následuj kojota (2014) vychází také v rozšířené verzi na 2LP. 
Více info: www.facebook.com/kapelazrni 

Bratislavská kapela Korben Dallas se ve velmi krátké době vypracovala na jednu z nejpopulárnějších slovenských kapel. Její debutový album Pekné cesty, byl nominovaný na Radio Head Awards v kategorii album roku – cena kritiků. Výrazněji se kapela prosadila s druhým albem Karnevalová vrana a dosáhla na první příčku v žebříčku slovenské verze iTunes iSpotify. Na Radio Head Awards 2013 získali Korben Dallas ceny za nejlepší album, singl (Otec) a nejlepší koncertní kapelu. Poslední deska s názvem Banská Bystrica vyšla v říjnu 2014.
Více info: www.facebook.com/korbenband
TZ

Vstupenky:
Koncert je vyprodán a předprodej ukončen. Na místě bude dáno do prodeje několik desítek nevyzvednutých vstupenek, přijďte včas!

Uvádí MeetFactory o.p.s.