Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Adrien Giros

Práce Adrian Giros charakterizuje blízký vztah ke zvuku, který je klíčovým prvkem jeho praxe. Každému z jeho děl předchází sublimace vzpomínek, myšlenek a událostí, ze kterých vystupuje potenciálně ustavující akustický zážitek budoucího díla. Na této intersekci "hudebného objektu" a zvukové sochy nabírají jeho díla nejčastěji podobu imerzivních environmentů, prostorových instalací a instalací v prostoru, přičemž zásadní použíté médium, ale přijímá jeho nevyhnuté pohlcení diváka instalací. Vytvářením zvukových krajin zkoumá Adrien Giros poddajnost materiálu, jeho plastický a prostorový potenciál, ale také jeho schopnost působit na divákův fyzický pocit i psychiku.   Text: Edouard Montessuit  

http://www.adriengiros.com/

Práce Adrian Giros charakterizuje blízký vztah ke zvuku, který je klíčovým prvkem jeho praxe. Každému z jeho děl předchází sublimace vzpomínek, myšlenek a událostí, ze kterých vystupuje potenciálně ustavující akustický zážitek budoucího díla.

Na této intersekci "hudebného objektu" a zvukové sochy nabírají jeho díla nejčastěji podobu imerzivních environmentů, prostorových instalací a instalací v prostoru, přičemž zásadní použíté médium, ale přijímá jeho nevyhnuté pohlcení diváka instalací.

Vytvářením zvukových krajin zkoumá Adrien Giros poddajnost materiálu, jeho plastický a prostorový potenciál, ale také jeho schopnost působit na divákův fyzický pocit i psychiku.

 

 

Text: Edouard Montessuit

  Akce rezidenta

  Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory
  Adrien Giros (FR): Strážci

  19. 12. 2013 — 12. 1. 2014

  Galerie Kostka

  Adrien Giros (FR): Strážci

  Adrien Giros využívá estetické, fyzické a psychické vlastnosti zvuku

  Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory
  OTEVŘENÉ ATELIÉRY

  31. 10. 2013

  Akce rezidentů

  OTEVŘENÉ ATELIÉRY

  Představíme Vám naše nové rezidenty Emmeline, Adriaana, Jarmilu a Davida