Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Workshopy pro malé i velké inspirované výstavami v Galerii MeetFactory a Galerii Kostka. Online zdarma na youtube MeetFactory. 

01 Tovární dílna: Rozhovory s monstrem
Obě výstavy v galeriích MeetFactory jsou sice stále zavřené, neznamená to však, že se jimi nemůžete inspirovat a alespoň na dálku si je s námi prohlédnout či dokonce spoluvytvářet. První ze série workshopů Tovární dílna vychází z výstavního projektu umělkyně Evy Koťátkové Rozhovory s monstrem, který vás vtáhne do příběhů lidí vyprávějících o strachu z jinakosti.
Setkali jste se s něčím neznámým či odlišným, co vás zaskočilo? Co se na první pohled vymykalo tomu, na co jste zvyklí, takže jste nevěděli, jak v první chvíli zareagovat? A v čem myslíte, že pro nás může být takové setkání s neznámým důležité?
Vytvořte si postavu, která vám umožní mluvit za ty, kteří často hlas nemají, protože je nikdo neposlouchá a nebo sdílet věci, které se dají jen těžko vyjádřit slovy.

Workshop je primárně určen pro děti od 7 let, zapojit se ale určitě mohou i dospělí.

úvodní znělka: Jan Arndt | video z výstavy: Jan Vidlička | příprava a realizace workshopu: Alena Brošková, Daniela Šiandorová | animace a postprodukce: Nina Ščamborová | hlas: Zuzana Kolouchová | rok výroby: 2021