Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Giegling (DE)

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

11. 3. - 15. 3. 2019

Workshop, pop-up, diskuse, koncert a happy birthday party: Jing. Edward. Leafar Legov. Map.ache. Dwig. Elli. Janina. DJ Dustin. Konstantin. Výmarský kolektiv Giegling potřetí obsadí továrnu, v níž vystaví odlišnou realitu. Deset let jeho působení se v Praze slaví během 11.–15. března 2019.

Týden s Giegling začne v továrně pondělním workshopem 2D Unity. Dílna představí, jak o tvorbě kolektiv uvažuje. Sdílení metod, jak připravit nahrávky jako celek, a know-how, jak vytvořit celou koncertní scénu, vede k podílení se příchozích na výsledné podobě narozeninové oslavy. Během úterního otevření pop-up restaurace Songs x Soup proběhne společný neformální oběd, k jehož účasti jsou instrukce kolektivu prosté: s sebou jednu ingredienci a skladbu, kterou byste chtěli slyšet. Středeční večer Collective Sketching, neboli náčrt kolektivní utopie, má za cíl se společnými silami dobrat toho, jak vytvořit svoje svébytné místo ve světě, jehož podstata nám jednotlivě uniká. Sympozium lze takto vnímat jako sebezpytující reakci na dřívější kauzu týkající se genderového rozložení sil na hudební scéně. 

Do středy probíhající program je volně přístupný. Čtvrteční koncert Transforming Hierarchiesje pak věnován interakci mezi zvukem a obrazem, vystupujícím a divákem. Giegling si ten večer klade otázku, zda je možné zavedené paradigma změnit a prolomit pomyslnou zeď. Páteční večer The Happy Birthday Partyuvede vydatnou sérii jmen: Leafar Legov(live), Map.ache(live), Dwig (live), Edward(live), Jing (live),Sateq (live), tzn. sa pa + ateq, JaninaSchaalyElliKonstantinDJ DustinBirds & Tapes. Jejich vystoupení vyústí ve společnou noc s pražským klubem Ankali.

Line-up čtvrtek:
Ateq LIVE

Birds & Tapes LIVE
Edward LIVE
Jing LIVE
Leafar Legov LIVE
Otto Hernandez

Line-up The Happy Birthday Party:
Dash LIVE
Dwig LIVE
Edward LIVE
Leafar Legov LIVE
Map.ache LIVE
Nikol Štrobach aka Kukla LIVE
Sateq LIVE
Ariana
Barbora
Elli
Herr Koreander
Steffen Bennemann

Afterparty v Ankali od 4:00:

DJ Dustin
Elli
Janina
Konstantin
Schaaly

Vstupenky:
V předprodeji na stránkách giegling.net
v den konání akce (15. 3.) 450 Kč do vyprodání 

Pořádá MeetFactory, o. p. s.