Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Inga Mauer (RU/NL), Apeiron Crew (DK), KinA(CZ)

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory
Partneři
Inga Mauer (RU/NL), Apeiron Crew (DK), KinA(CZ)

10. 6. 22:00

Inga Mauer (SHAPE platforma
Inga Mauer je na ruské scéně už poměrně hodně známá, především díky svému působení v klubu Stackenschneider (Stacken), malém undergroundovém klubu v St. Petěrsburgu. Teď se o ní začíná konečně dozvídat i Evropa. Vyrůstala na Bunker Records, Cybernetic Broadcasting System (dnes intergalactic.fm), Trax a UR recordings, kde našla základy pro svou hudbu, jejímž základem je mix temných emocí, spalující atmosféra, a flirtování s širokou škálou žánrů (od industriálního techna, EBM, New Wave a disca). Nejen kritici se shodují na tom, že tento rok bude patřit jí! 
Více info: http://shapeplatform.eu/artist/inga-mauer/

Apeiron Crew (SHAPE platforma
DJ trio Aperion Crew tvoří dvě holky z Dánska Sara Svanholm a Simone Øster, ke kterým se připojila Emma Blake ze Skotska. Všechny tři mají zároveň své sólové projekty, v rámci kterých spolupracovaly např. s Mama Snake, Smokey nebo Solid Blake. Trio je úzce spjato s Kodaňskou techno scénou, především s prostředím underground elektroniky. Své fanoušky si našly na festivalech jako Unsound, zazářily v známých klubech jako je anglický Corsica Studios nebo TBA Dresden.  
Více info: http://shapeplatform.eu/artist/apeiron-crew/ 

KinA
Industrial, noise, techno, elektronika, experimentální hudba... Anna Myschkin aka KinA je česká DJ, zpěvačka a producentka, jejíž hudba se často dostává na hranice rytmů, ze kterých už nemusí být cesty zpět - upoutá svou až hypnotickou atmosférou. 
Více info: https://www.facebook.com/annamyschkin/

Vstup zdarma. 

Akce je součástí Pražské muzejní noci 2017

Pořádá MeetFactory o.p.s.