Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Caroline Creutzburg

Partneři
Caroline Creutzburg

Caroline Creutzburg se narodila v Berlíně, žije a pracuje ve Frankfurtu nad Mohanem a v Berlíně. Studovala aplikované divadelní vědy v Giessenu, kostýmní výtvarnictví na Univerzitě umění v Berlíně, digitální kulturu na Univerzitě v Bergenu v Norskou a zvuk a na Národní škola divadelních umění a technologie v Lyonu ve Francii jako výměnná studentka.

Je iniciátorkou, autorkou a uměleckou vedoucí svých vlastních představení a neustále hledá možnosti spolupráce. Jejími nejnovějšími projekty jsou sólová performance „Nerve Collection“ (2016), která se zabývá problémy artikulace „stavu-sebe-sama“, a „What On Earth“ (2018), performance založená na pěveckém sboru, protagonistech materiálu a jejich zvucích. Její díla trvale dodržují soustavy rámců, které jsou zároveň silné i otevřené. Vědomě se snaží zachovávat tuto podmínku a vyvíjí způsob, jak vystupovat na pódiu organizovaném podle vnitřní logiky. Tímto se vyskytují dramaturgie jemných konzistencí. Vždy se zabývá otázkou údajně banálních, implicitních forem adresovaných a hodnot zábavy.

Je držitelkou 2018 Ponto Performance Price, spolupracuje s Mousonturm ve Frankfurtu nad Mohanem a se Sophiensaele v Berlíně a její díla byla prezentována na 100° Festival v Berlíně, Spielart Festival v Mnichově, Freischwimmer Festival (Německo / Rakousko / Švýcarsko), na Bâtard Festival v Bruselu a v Amsterdamu. Vedle svých vlastních projektů spolupracuje jako kostýmní výtvarnice a lighting designerka na dílech svých současníků.