Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

„Lidi jako já, mami, co dřív bojovali proti chudobě, dneska bojujou za ni. Pokud se sem totiž máme vejít všichni, musíme tady taky všichni radikálně zchudnout. Výroba se dá snížit jenom snížením poptávky. Lidi, co necouraj po obchodech, ale nakupujou jenom na internetu, zdaleka tolik neutrácej. Čím víc lidí zavřeš někde bez možností, tím líp. Takže za mě dobrý."

Rodina ve spárech karantény. Co člen, to odlišný politický postoj, jedno však všechny spojuje: moc by si přáli, aby se o ně někdo zajímal. Rozhodnou se tudíž zdramatizovat vlastní život a streamovat se v přímém přenosu, což přinese celou řadu dosud nepoznaných zklamání a nedorozumění. Sitcom, ve kterém to trochu drhne.

Režie: Saša Bauerová
Dramaturgie: Matěj Samec
Hudba: Jakub Kudláč
Zvuk: Jiří Pochvalovský
Produkce: Magda Juránková
Nahráno ve studiu MeetFactory pod dohledem Adam Kollera

Hrají: David Novotný, Simona Peková, Daniel Krejčík, Eva Novotná, Alžběta Mahdalová, Tereza Dočkalová, Miriam Čandíková, Filip Pleskač, Jan Slovenčík, Jiří KočíKde si Strážce občanského dobra 3 můžete poslechnout: 
e-shop MeetFactory 
Audio hru si můžete zakoupit na našem e-shopu. Minimální částka je 60 Kč, přispět můžete ale i vyšší částkou a přispět tak na Divadlo MeetFactory.
Jako poděkování za vaši podporu pro vás máme dárek: plakát s grafickým vizuálem ve formátu A1, který pro nás vytvořil Martin Groch. Vyzvednout si ho můžete při vaší příští návštěvě smíchovské továrny! Dejte nám předem vědět na pr@meetfactory.cz a my jej pro vás připravíme.

Spotify 
Audia hry Petry Hůlové je k poslechu zdarma také na Spotify MeetFactory.