Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Hudební dramaturgie MeetFactory je pečlivě zacílena na organizaci koncertů reflektujících současné trendy světové nezávislé scény vedle kontinuální podpory fenoménů hudebního světa – od undergroundu přes avantgardu, jazz, noise, rap, indie, metal či pop.

MeetFactory v maximální možné míře využívá variabilitu svých prostor (rozsáhle rekonstruovaných v roce 2017), zejména špičkově vybavený a akusticky řešený koncertní sál s kapacitou 750 osob, jeho zmenšenou verzi (pro kapacitu 350 osob), foyer (kapacita 180 osob) nebo dvorku za budovou (kapacita 150 osob). Jeho součástí je nadstandardní zázemí jak pro diváky, tak pro vystupující umělce. Atmosféra a kvalitní zvukový zážitek jsou dlouhodobě jedněmi z nejdůležitějších aspektů, kterými se profilujeme. Bezbariérové řešení celého přízemního prostoru (včetně speciálně vybavených toalet) pak otevírá MeetFactory také návštěvníkům se specifickými potřebami.

​Vedle nabídky vlastní ucelené dramaturgie nabízíme publiku akce pořádané ve spolupráci s podobně smýšlejícími promotéry a festivaly ve formě koprodukcí či pronájmů, za všechny jmenujme například Heartnoize, Rachot, Fource, Silver Rocket, A.M.180, Scrape Sound Inc., Unijazz, Obscure, Lunchmeat, Struny Podzimu nebo Festival Alternativa. Dlouhodobě kooperujeme s nejen pražskými alternativními komunitami, mikroscénami, uměleckými školami, vzdělávacími a dalšími akcemi i institucemi, jež podporují kontinuální rozvoj domácí hudební scény a zvyšují její konkurenceschopnost. Jsme otevření žánrové diverzitě a podpoře komunit. Prioritou je hudebně vzdělávat a přispívat k udržení a rozšíření diverzity kulturní nabídky v ČR.


Technické vybavení