Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Drahé kapely, agenti a umělečtí manažeři,

děkujeme za váš zájem o hraní v našem klubu. Jak si patrně domyslíte, nabídek na hraní od kapel nebo jejich managementu dostáváme spousty. I když si je všechny pozorně přečteme, poslechneme a zvážíme, není v našich silách odpovědět úplně všem.

MeetFactory disponuje hudebním sálem s maximální kapacitou 750 lidí. Kromě velmi málo výjimek, jako např. dj-ské hraní na ve foyer nebo venkovní zahrádce 
bez vstupného je toto jediný prostor kde koncerty pořádáme – sál je napevno vybaven zvukovým aparátem pro živé hraní, osvětlením, pódiem, atd.

Žádná kapela nehraje ráda pro prázdný sál a žádný návštěvník nechodí rád do prázdného klubu. Z tohoto důvodu a finančních omezení dokážeme uspokojivě pořádat koncerty pro minimálně 250 návštěvníků, spíš více. V případě, že na Vaše koncerty chodí běžné míň lidí, v Praze existuje několik skvělých menších míst, kde může hrát živá hudba – Klub 007Klub Cross, Cafe v Lese nebo Kasárny Karlín. Rovněz v poslední době stoupl počet klubů s taneční hudbou, za všechny třeba Ankali ve Vršovicích.

Co se týče hudebního směřování, rozhodně se nechceme vymezovat a sami máme poměrně rozsáhlý hudební záběr, nicméně klub profilujeme směrem k indie-rocku, elektronické hudbě, alternativě nebo novému folku. Prosím uvažte proto, zda pro Vaši kapelu a styl Vaší hudby neexistuje lepší místo nebo konkrétní promotér, který umí přitáhnout na Váš koncert ty správné návštěvníky.

 


Technické vybavení